درباره ما

گروه مهندسی پیدایش سازه ، با رویکردی نو و با هدف فعالیت در عرصه های مختلف
عمرانی - تجاری و بازرگانی، با سابقه بیش از یک دهه فعالیت ، تاسیس گردید.

دپارتمان تاسیسات ساختمانی

دپارتمان طراحی سازه، مدیریت و ساخت پروژه های ساختمانی

دپارتمان طراحی، معماری و دکوراسیون داخلی

دپارتمان خدمات مشاوره تخصصی

دپارتمان طراحی تبلیغات

دپارتمان اداری، فنی، مهندسی

تیم های فنی و مهندسی پیدایش سازه ، خدمات تخصصی خود را در قالب دپارتمان های زیر ارایه می نمایند.

دپارتمان طراحی معماری و دکوراسیون داخلی

دپارتمان طراحی سازه ، مدیریت و ساخت پروژه های ساختمانی

دپارتمان تاسیسات ساختمانی

دپارتمان اداری فنی مهندسی

دپارتمان طراحی تبلیغاتی

دپارتمان خدمات مشاوره تخصصی

 

 

ضمناً کلینیک مصالح ساختمانی و دکوراسیون داخلی  این مجموعه ، مشاوره خود را در خصوص تهیه کلیه متریال های ساختمانی اعم از سفت کاری و نازک کاری ، با متنوع ترین محصولات و با کیفیت بالا به متقاضیان ارایه می نماید.

این مجموعه بستر مناسبی برای همکاری های مالی و مشارکت های ساختمانی مبتنی بر سود پایدار برای کلیه زینفعان می باشد .

بکار گیری استانداردهای روز ساخت و ساز و استفاده از تكنولوژي های نوين صنعت ساختمان

ابتکار و خلاقیت در صنعت ساختمان

تلاش در جهت ارتقاء كيفيت فني ساختمان

بهره گیری از حداكثر ظرفيت توان فني مهندسي و ارتقاء آن در ابعاد تئوري و عملی

ایجاد اشتغال جهت اقشار مختلف جامعه

رعایت استانداردها

اجرای پروژه در حداقل زمان مناسب با کمترین هزینه ممکن

اجرا و تحویل پروژه ها با بهترین کیفیت

بهبود مداوم سطح کیفی کار جهت افزایش میزان رضایت کارفرمایان

به کار گیری ماشین آلات و تجهیزات تخصصی و مناسب در اجرای پروژه ها

استفاده از کادر فنی مجرب و آشنا به شرایط پروژه

ساخت‌و‌ساز در ایران از دیرباز به شکل سنتی پیش رفته و یکی از کسب‌و‌کارهای پررونق بوده‌است. اما در دهه‌های اخیر در عین سر بر آوردن برج‌های بلند مسکونی و مجتمع‌های بزرگ تجاری و اداری در سراسر کشور ، شاهد رکود نسبی و بازدهی کم برای فعالان این صنعت و عاملان بازاریابی و فروش هستیم. در وضعیت کنونی نیاز روزافزون به تیمی منسجم و با تجربه که کار تخصصی آن‌ها مهندسی فروش باشد، احساس می‌شود زیرا امروزه دیگر نمی‌توان تنها برای فروش انبوه ساختمانی از طریق بنگاه‌های املاک و روش‌های سنتی اقدام کرد. برای ایجاد تحول در این صنعت نیاز به بهره‌گیری از روش‌های علمی و تخصصی به‌روز برندینگ، تبلیغات، بازاریابی و فروش است. گروه مهندسی پیدایش سازه با شناخت این خلاء در صنعت ساختمان، خدمات خود را در زمینه برندینگ، تبلیغات، بازاریابی دیجیتال و فروش ساختمان‌های مسکونی، تجاری و اداری به فعالان صنعت ساختمان ارائه می‌دهد.

تدوین استراتژی برند برای ساختمان‌های uk essays اداری، تجاری و مسکونی

پس از انجام تحقیقات بازار و آشنایی با بازار و رقبا، استراتژی برند که برنامه بلند مدتی برای توسعه و رسیدن به اهداف یک برند ساختمانی است، طرح‌ریزی می‌شود. در تدوین این استراتژی، اهداف برند ساختمانی از جمله ماموریت، چشم‌انداز و ارزش‌های اساسی تعریف شده و پس از آن جایگاه و معماری برند در دیدگاه مخاطبان نسبت به برندهای مشابه، مزیت رقابتی، کانال‌های ارتباطی و ممیزی برند تحلیل می‌شود.

۱. نام‌گذاری و تدوین برند پرسونا

انتخاب نام مناسب برای ساختمان یکی از مهم‌ترین بخش‌های فرآیند برندینگ است که باعث شناخته‌َشدن ساختمان و خلق ارزش‌های بی‌نظیری برای آن می‌شود. پس از آن پرسونای برند،‌ که تعریف شخصیت برند و در برگیرنده ویژگی‌ها و مشخصات شخصیت برند یک ساختمان است، توسط کارشناسان مربوطه تدوین می‌شود. در حقیقت، طراحی سایر عناصر مرتبط با برند ساختمان بدون تبیین برند پرسونا امکان‌پذیر نیست.

۲. طراحی لوگو، انتخاب تگ‌لاین و شعار تبلیغاتی

طراحی لوگو برای ساختمان، اعتبار ساختمان را می‌افزاید و علاوه بر زیبایی best essay writing service و سادگی، باید ماهیت و فلسفه وجودی آن را نیز برای جامعه هدف بیان کند. در کنار لوگو، تگ‌لاین یا شعار سازمانی نیز به نحوی بیان‌گر ماهیت، استراتژی و هدف نهایی برند ساختمانی است. در کمپین‌های تبلیغاتی نیز به صورت کوتاه‌مدت، شعار تبلیغاتی به‌کار می‌رود و به ساختمان کمک می‌کند تا با استفاده از جملات خلاقانه و زیبا، در ذهن مخاطبان دوام و ماندگاری ایجاد کند. طراحی این موارد با همکاری دپارتمان‌های مختلف انجام می‌شود.

۳. طراحی هویت بصری ساختمان

هویت بصری یا بیان بیرونی write an essay for me برند که یکپارچه کننده تصویر برند است، اگر قوی و تاثیرگذار ارائه شود، ایجاد ارزش افزوده کرده و در غیر این صورت از اعتبار برند می‌کاهد. هویت بصری شامل المان‌های گرافیکی (از جمله لوگو، رنگ، فونت‌ها و تایپوگرافی)، اقلام اداری (از جمله سربرگ، پاکت، کارت ویزیت، فولدر essay writer و سایر اقلام مربوط به مستندسازی) و المان‌های سازمانی (از جمله سردر و تابلوهای راهنما، لباس فرم کارکنان، کارت آویز پرسنلی و لوازم فضای داخلی) است که در این مجموعه برای برندینگ ساختمان‌ها، طراحی و ارائه می‌شود.

۴. تدوین برنامه بازاریابی پروژه‌های ساختمانی

قبل از هر اقدامی در زمینه فروش پروژه‌های ساختمانی، نیاز به بررسی دقیق بازار جهت تدوین استراتژی‌های عملیاتی از طریق شیوه‌های علمی است. تحقیقات بازار فرآیندی پویاست و به صورت مستمر با توجه به تغییرات محیطی باید انجام شود و باید دو بحث اصلی تحلیل و شناسایی رقبا و استراتژی‌های آنان و شناسایی بینش مخاطبان و مشتریان در گروه‌های مختلف را شامل شود.

۵. ارتباطات و تبلیغات در صنعت ساختمان

برنامه‌ریزی و استراتژی مشخص که برای دستیابی به اهدافی چون ایجاد آگاهی از برند ساختمان، تحریک تقاضا، تشخیص نیازهای مخاطبان، جذب مشتریان، حفظ جایگاه رقابتی و … که پس از تحقیقات بازار حاصل می‌شود، استراتژی جامع ارتباطی است که از مهم‌ترین خدمات ارائه‌شده در زمینه ارتباطات و تبلیغات در گروه مهندسی پیدایش سازه است.

۶. تدوین استراتژی و طراحی سازمان فروش

پیدایش سازه با همکاری با تیم‌های تخصصی خود، سند برنامه استراتژیک و فرآیندهای فروش پروژه‌های ساختمانی را بر اساس مراحل زیر، تدوین و در کنار مشاوره‌های تخصصی به مشتریان خود ارائه می‌کند.

تعریف اهداف، استراتژی‌های شفاف و مهم‌ترین فرآیند‌های فروش

تعیین استراتژی‌های استفاده از اقدامات حمایتی مانند برگزاری رویدادها با مشتریان، شرکت در نمایشگاه‌ها، کمپین‌های توسعه فروش و اهرم‌های فروش

تخصیص اهداف و فعالیت‌های فروش به بخش‌های مختلف دپارتمان فروش

تعیین شیوه‌های برگزاری جلسات مذاکره و شاخص‌های ارزیابی موفقیت

طراحی و بازطراحی فرآیند‌های فروش

تدوین فرآیندهای فروش تیمی

۷. بازاریابی دیجیتال در صنعت ساختمان

    خدمات بازاریابی دیجیتال

گریختن از فضای مجازی در دنیای امروز امری ناشدنی است و مسیر موفقیت اکثر کسب‌وکارها از حضور فعال در دنیای دیجیتال می‌گذرد. ما در این مسیر همواره پویا، همراه شما هستیم.

    خدمات ارتباطات و تبلیغات

در دنیای پرهیاهویی که در آن زندگی می‌کنیم، تبلیغات یک سرمایه‌گذاری با هدف ایجاد تمایز است. ما به‌خوبی می‌دانیم چگونه ارتباطاتی موثر برای برند شما خلق کرده و آن را در میان رقبا متمایز کنیم.

    برندینگ (برندسازی)

برند جوهره و قلب یک کسب‌وکار و چیزی فراتر از یک نام،‌ لوگو یا فرهنگ سازمانی است. ما برای ارزش‌ بخشیدن به این دارایی منحصربه‌فرد مشتریان‌مان نقشه‌های بسیاری داریم